Sevgiliye Aşk Sözleri |Sevgiliye Aşk Mesajları

Anlamlı sözler de bir çığır açıyoruz. Hiç bir yerde olmayan sevgilinize, seveceğinize tüm aşklarınız için muhteşem sözleri sizler için yazıyoruz. Bu sözleri buradan alabilirsiniz. Ama lütfen bizi unutmayın sakın. Aşk sözleri ve anlamlı aşk sözleri için aşağıdan alıntı yapabilirsiniz.

Bir ışık gibi doğdun yüreğimde ve bir ışık gibi hızlıca yok oldun. Ey sevgili sen bana ne yaptın artık karanlıktan korkar oldum.

Seni herkesi kıskandıracak kadar çok seviyorum.

Bir soluk alayım kokundan, tozu silinsin içimin.

Sana şiir yazmak ne haddime. Varlığın şiir zaten.

asksozleri2021

Senin en güzel yanın ne biliyor musun? Benim yanım.

İnsanın sevdiği kalbiymiş meğer… kalbimi çok özledim.

Kalbim sana yenildi. Bu ne güzel mağlubiyet çiçeğim.

Aşk en güzel şarkıydı, Lakin sadece seninle söylenen…

Güneş gibiydi aşkımız sonsuzdu, Her gün tekrar yorulmadan doğardık, Sonra bir kez daha gece oldu ama bu sefer bir daha gündüz hiç olmadı.

Sen benim kalbimde huzur, sesimde duasın.

Sadece sev dedi gözlerin, bense aşka müebbet yedim.

Unuttum sanma! Bir şarkı çıkar yine severim seni.

Bir rüya gibi çıktın karşıma, her anımda yaşadım seni doya doya, bitmez içimde ki bu aşk sana seviyorum seni yeminliyim sana.

Varlığın bana yetmiyorken yokluğunla avunmak zorundayım! Ya al götür kalanımı. Ya da gel, tamamla eksik kalan yanımı.

Hani bir kelebek yakalarsın avucunun içinde, bakmak istersin yaşıyor mu diye, baksan kaçacak, sımsıkı tutsan ölecek. İşte böyle bir şey seni sevmek…

Birlikte olabileceğin değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol! Geldiğinde boşluk dolduranlardan değil, gittiğinde yeri dolmayanlardan olsun!

Teşekkürler beni her gün tekrar mutlu eden sevgilim, Güneşim oldun benim benim her zaman beni aydınlatan, Yıldızım oldun benim kaybolduğumda bana yol gösteren, Suyum oldun benim beni hayatta tutan, Aynam oldun benim bana gerçekleri gösteren.

Sen ağlayınca yağmur yağar gök kubbeden, Sen gülünce güneşler açar, Sen kızdığında Yıldırımlar çakar, Sen söylediğinde sevdiğini beni cennettir hayat benim için.

Aşkımızı bir ipliğe benzetirdim hep çok narin, Fakat emekle hayatta görülebilecek en güzel duyguya dönüşebilen, Ve eğer doğru işlenirse demirden bile sağlam ve bir o kadar narin olabilen. Aşkımızı bir ipliği işler gibi işlemeye var mısın benimle?

sevgiliyeaskmesaji