Resimli söz oluşturma araçları

Resimli özlü söz

Resimli özlü sözler oluşturmak ücretsiz, hızlı ve çok kolay. Yazılı görsel hazırlama araçlarını sizin için inceliyoruz. Bu araçlar sayesinde güzel, anlamlı, dini, güldüren komik, manalı vb. sözler oluşturabilir ve instagram, facebook, pinterest, twitter gibi sosyal medya platformlarında gönderi, hikaye, reels olarak paylaşabilirsiniz.

 

Ücretsiz tasarım aracı Canva

Birçok sosyal medya şablonuna uygun şablon ve bileşen barındırır. Ücretli şablonların yanı sıra ücretisiz şablonlar da azımsanmayacak kadar çoktur.  Site üyelik gerektirir. Üye olduktan sonra hangi sosyal medya platformunda yayınlayacaksanız o platforma uygun boyutta tasarım açabilir veya elle boyutları yazarak yeni bir tasarım oluşturabilirsiniz. Görsel içerik hazırlama alanında en iyi sitelerden biridir. Sosyal medya post tasarımı alanında da birçok seçenek sunar.

Şablon arama kutucuğuna alıntı yazarak resimli söz oluşturma şablonlarını görebilirsiniz. Ücretili şablonların sol alt bölümünde sarı bir simge çıkmaktadır, ücretsizlerde ise bu simge yoktur.

Örnek Resimli Söz

Resimli alıntı oluşturma aracı quozio

Üyelik gerektirmeden hızlıca resimli söz oluşturmaya ve indirmeye olanak sağlayan quozio’nun kullanımı çok kolay. Sözü yazdıktan sonra ikinci aşamada arka plan seçiyorsunuz ve işlem tamam. Görsel hazırlama programı oalrak quozio oldukça kullanışı bir site.

Quozio Örnek Resimli Söz

Quotescover basit, hızlı ve ücretsiz yazılı görsel hazırlama aracı

Quotescover.com sosyal meyda hesaplarınınzdan paylaşabileceğiniz, arka plan resimlerine istediğiniz alıntı sözleri yazabileceğiniz bir söz resimli söz oluştuma aracıdır. Üyelik gerektirmez.

Quotescover resimli alıntı söz oluşturma aracı

Visme.co ücretsiz ve kullanımı kolay resimli alıntı söz oluşturma sitesi

Canva’yı andıran bir yapısı var, üyelik gerektiriyor ve içerisinde görsel şablonları barındırıyor. Birden fazla boyut seçeneği ile en uygun reismli alıntı şablonunu sunmayı amaçlıyorlar.

Snappa online resimli alıntı söz oluşturucu

Bir diğer ücretsiz resimli söz oluşturucusu ise snappa.com. Web sitelerinde 60 saniyeden daha kısa sürede alıntı söz oluşturabileceğinizi belirtiyorlar.

Özlü sözler nasıl bulunur?

https://tr.wikiquote.org/wiki/Anasayfa adresinde birçok özlü söz mevcuttur.

Sizden gelenler

Sizin de kullandığınız ve önermek istediğini bir resimli söz oluşturma aracı varsa yorum yaparak belirtmekten çekinmeyin.

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık