Anlamlı Aşk Acısı Sözleri |En Anlamlı Sözler | Unutma Sözleri

Hayatınızın anlamını aradığınız anlamlı sözler aşağıda sizler için listelendi. Bu sözler tamamen bizim sitemize ait olup başka bir sitede bulunması durumunda telif haklarıyla karşılaşacaklarını bildirmek isteriz. Fakat siz değerli ziyaretçilerimiz dilediğiniz gibi sosyal medya hesaplarınızda bu paylaşımları paylaşabilirsiniz efendim. Yazarlarımız sizler için özel olarak yazdı. Burada Sevgilinize acınızı anlatabilecek sözler bulabilir, yada aşkınızı itiraf edebilecek sözleri de bulabilirsiniz. Açıkçası aşkınızı itiraf etmek, özür dilemek, acınızı hafifletecek sözler paylaşmak, aşkınızı tarif edebilmek istiyorsanız şayet aşağıdaki listemizden faydalanabilirsiniz.  Anlamlı aşk sözleri ve anlamlı tüm sevgi sözleri Aşk acısı sözleri ve aşk acısı burada sizlerle.

Bir bulut gibiydin, Uzaktan çok güzeldin fakat yaklaşınca boş olduğunu anladım.

Uzaklara dalardım seni bulmak için, halbuki yanı başımda olduğunu göremedim.

Sevgi, bir insanın başına gelen hem en güzel hem de en kötü şeydir. Çünkü fazlası aşık usandırır azı peşinden kovalatır.

Bir gemiye binip gitmek istiyorum bazen uzaklara, çok uzaklara seni görme ihtimalimin olamayacağı bir yere. Çünkü ben o ihtimaller yüzünden seni unutamıyorum. 

Sigaramı yaktım, ve anladım ki aşkımız sigaram gibiymiş. Bir yandan keyif verirken bir yandan benden yıllarımı alıyormuş.

Bir gece meltemi yüzüme dokunuyor, Ve her dokunuşunda aklımda sadece sen varsın.

Fırtına gibi sevdim seni, fütursuzca | Güneş gibi sevdim seni, bitmeyen bir enerjiyle | Yıldızlar gibi sevdim seni, hiç bıkmadan her gece parıldayarak| Ama sen sevemedin beni bir kumrunun sevebileceği kadar bile.

Allah’ın bir lütfuydun bana, başıma gelebilecek en büyük şans. Ve ben bu şansı yaptığım hatalarla elimin tersiyle ittiğim için ölene kadar cehennem ateşlerinde yanacağım.

Bir ışık gibi doğdun hayatıma, Ve bir ışık gibi gittin. Ben şimdi karanlıkta o ışığın geri gelmesi umuduyla yaşıyorum.

Sen ki çektin gittin ben kaldım bir başıma yapayalnız şimdi senin yokluğun içimde bir kor alev gibi büyüyor, olmadığın her gün daha da büyüyerek.

Aşkımı tarif etmek zor fakat edebilecek olsaydım eğer, martıları tarif ederdim onlar kadar hür, ateşi tarif ederdim onun kadar sıcak, evreni tarif ederdim onun kadar sonsuz, okyanusu tarif ederdim onun kadar amansız, gök kubbeyi tarif ederdim kıyamete kadar var olacak olan…

Aşığım sana deliler gibi, aşığım sana kumrular gibi, Aşığım sana…

 Neredesin ey sevgili! Bir an varsın bir an yok. Bir an yoklarsın son yok olursun. Seni tatmak sensizliği daha da zorlaştırır. Sensiz olmak demek artık benim için yok olmak demek. Çünkü sen yokken ben sadece seni düşünüyorum…

Issız bir ormanda kayboldum halbuki sen varken burası cennetti. Şimdi cennetim cehennemim oldu.

Ben seni severken her şeyden çok, Sen sevginin tek bir damlasını bile esirgemişsin meğer benden. Kör olmuşum aşkımdan şimdide nefretimle büyütüyorum seni içimde.

Karanlığın içindeki tek bir ışıktın yaklaştım, Yaklaştıkça daha da uzaklaştın. Aylar, Yılları kovaladı ben o ışığa yaklaşamadım. Karanlığın içine gömülmeden son kez deneyeceğim şansımı. Benim ışığım olur musun?

Kalbim her an senin için çarpıyor. Senin için nefes alıyor, Senin için ölüyorum. Kalbimi atmıyormuş sanki senin olmadığın zamanlar. Yıllar yokmuş sanki senden önce. Dünya duruyormuş ben yaşamıyormuşum, her şey senle başlamış. Ve senle nihayete erecek, bir ömür…

Seni kalbime gömdüm Yaşadıklarımızı ve yaşayabileceklerimizi Artık her şey siyah beyaz. Sen varken renkli olanlarında rengi soldu Fotoğraflarımız hüzünlü Sensiz bir ömür nasıl geçecek bense; Sadece seni düşünüyorum…